/Files/images/7719021.png Сучасні проблеми соціально-економічного розвитку України вимагають нових підходів, які можуть забезпечити тільки національні кадри з глибоким незалежним критичним і креативним мисленням. Це актуалізує необхідність створення умов для набуття учнями досвіду власної творчої діяльності, розвитку просторового і логічного мислення, винахідливості, здатності проявляти творчу ініціативу, формування стійкого інтересу до науково-дослідницької діяльності, системного мислення, вміння бачити зв'язок географії з іншими предметами, виховання потреби у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні.

У науковій секції географії слухачі поглиблюють свої знання з базового предмету, знайомляться з основами експериментальної та науково-дослідницької діяльності, методологією та методикою досліджень в обраній галузі наук, удосконалюють вміння оперувати науковими знаннями та фактичним матеріалом, формують мовну культуру.

Заняття також спрямовані на розвиток моральних якостей, громадянської позиції, екологічної культури, наукової та пошуково-дослідницької ініціативності, прагнення до нових знань, професійне самовизначення, формування позитивних якостей емоційно-вольової сфери (самостійність, наполегливість, працелюбство тощо), уміння працювати в колективі. Слухачі вчаться бути частиною команди, бути лідерами та вести за собою інших!

У 2014-2015 н.р. слухачі секції географії взяли участь у 17 заходах різних рівнів та вибороли 22 призових місця. Серед наукових секцій Роменської МАН юні географи посіли 2 місце за кількістю отриманих перемог на інтелектуальних конкурсах міського, обласного та всеукраїнського рівнів:

- Прасол Іра виборола І місце на обласному та І на всеукраїнському етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсі молодіжних інноваційних технологій «Майбутнє України».

- Команда Роменської МАН «Орбіта», в складі якої була Прасол Іра, посіла ІІІ місце у відбірковому турі Всеукраїнського інтернет-турніру із природничих дисциплін.

- Мельник Юлія стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (16-23 років), Прасол Іра та Гричановський Сергій – фіналістами Всеукраїнського Національного конкурсу «Intel-Eko Україна», Назаренко Аліна – фіналістом Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади «Крок до знань-2015»

- Каша Анастасія стала переможницею ІХ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

- На І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України юні географи вибороли найбільшу кількість призових місць (8). На ІІ (обласному) етапі Гричановський Сергій посів І місце та став учасником фінального етапу у м.Києві. Прасол Іра посіла ІІ місце.

Кiлькiсть переглядiв: 631

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.