Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/емблема МАН фон.png /Files/images/коллаж МАН.png

Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді - профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямом діяльності якого є дослідницько-експериментальний, що передбачає залучення учнів до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвиток і підтримку обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організації змістовного дозвілля.

Основні напрями діяльності закладу

- навчально-виховна робота,
- організаційно-масова,
- методико-координаційна,
- інформаційно-методична діяльність.

У 2023-2024 навчальному році мережа секцій Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді складається з 19 секції, в яких навчається 315 слухачів.
З 2014 року на базі Роменської МАН організовано роботу підготовчих курсів СумДУ з математики, фізики, української мови та літератури та історії України.
Заклад організовує свою діяльність у формі регулярної роботи наукових секцій, які працюють протягом року на базі МАН та при освітніх установах (Роменський ліцей №1, Роменський ліцей №2, Овлашівський ЗЗСО), індивідуальної роботи слухачів під керівництвом педагогів, конференцій та конкурсів науково-дослідницьких робіт, олімпіад та предметних турнірів.
Навчальний процес забезпечують 17 педагогічних працівників: 1 педагог має звання «Учитель-методист», 2 - звання «Старший учитель».

Якщо ти молодий та енергійний,

якщо в тобі горить жага до знань,

якщо ти маєш великий творчий потенціал,

якщо в тебе живий розум та неординарні здібності,

якщо ти цікавишся наукою,

конструюванням, дослідницько-експериментальною роботою,

прагнеш знайти однодумців, поділилися своїми ідеями,

якщо ти хочеш, щоб твій талант служив людям,

якщо ти вже зараз дбаєш про своє майбутнє -

Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді
чекає на тебе!

/Files/images/Рекламка МАН 2021_page-0001.jpg

Електронна платформа "Мрія"

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу "МРІЯ", яка створена для об'єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Електронні посилання на ресурси проєкту "МРІЯ":

  • https://mriya.social (офіційний вебсайт проєкту);
  • https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
  • @stopdrugsbot (телеграм — бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);
  • https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію).

/Files/images/У нас одна мрія.jpg


210 років від дня народження Тараса Шевченка

/Files/images/БІЛБОРД_01_зі_шрифтом_Кобзар.jpg


/Files/images/Звернення громадян.jpg

Як подати звернення до управління Державної служби якості освіти у Сумській області

Захист прав учасників освітнього процесу — педагогів, здобувачів освіти, їх батьків — серед пріоритетів діяльності Державної служби якості освіти України та її територіальних органів

У разі виникнення питань щодо доступу до якісної освіти, дотримання чинного законодавства про освіту, кожен бажаючий може звернутися до Управління Державної служби якості освіти у Сумській області в один із способів:

✅ надіслати звернення на електронну пошту управління Служби sumy@sqe.gov.ua або на адресу: просп. Свободи, 38, м. Суми, 40016;

✅ зателефонувати на «гарячу лінію» (0542) 77 66 10; +38066232 20 11

✅ викласти звернення на особистому прийомі (попередній запис за телефоном (0542) 77 66 10

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику буде надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення надіслане з використанням мережі Інтернет (електронне звернення) є різновидом письмового звернення та оформляється з дотриманням вищевказаних вимог.

#UAразом

Управління Державної служби якості освіти у Сумській області
Телефон: 0542776610
Сторінки в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/SumySQEua
https://www.youtube.com/channel/UCFE79MN0tYPp0n6JyHNznbw

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.